Jak zacząć odchudzanie?


Zastanawiasz się jak zacząć odchudzanie? Chcesz schudnąć a nie wiesz jak się za to zabrać? Zobacz co musisz zrobić żeby w końcu zacząć odchudzanie i raz na zawsze schudnąć.

Wiele osób zastanawia się jak zacząć odchudzanie, ale tak do końca nie wie jak się za to zabrać. Jeśli  nie wiesz co robisz i dlaczego to robisz, masz bardzo małe szanse na osiągnięcie celu. Nie wiedząc do czego Twoje działania zaprowadzą, możesz sobie wyrządzić więcej szkody niż pożytku.

Dlatego tak ważną sprawą jest pozyskiwanie informacji, na temat tego jak dany cel można osiągnąć.

Gdy u Amerykańskiego kolarza Lance’a Armstronga, mistrza świata zawodowców w kolarstwie, zdiagnozowano raka w zaawansowanym stadium, lekarze wycenili jego szansę na wyjście z choroby na 3 %. Jak skończyła się jego historia? Lance walczył z chorobą przez rok czasu.

Bardzo szybko wrócił do zawodowego kolarstwa i w 2 lata później przez 7 lat z rzędu, wygrywał największą kolarską imprezą świata – Tour de France! Co o tym wszystkim myślał sam Lance Armstrong, gdy lekarze przepowiadali mu w ich mniemaniu niemal pewną śmierć?

Przeczytajcie sami:  

Wszystko jest możliwe. Jeśli powiedzą Ci, że Twoje szanse sięgają dziewięćdziesięciu procent, pięćdziesięciu procent lub jednego procenta, musisz w to uwierzyć i musisz walczyć. Przez walkę rozumiem pozyskiwanie wszelkich informacji na temat choroby, konsultowanie diagnozy z drugim, trzecim czwartym specjalistą. Pacjent musi zrozumieć, na czym polega istota jego choroby i dowiedzieć się, jak można ją leczyć. Dobrze poinformowany pacjent i odpowiednio zdeterminowany chory ma duże szanse na całkowite wyzdrowienie.

Jak zacząć odchudzanie?

Jakie wnioski możemy wyciągnąć z tej cennej lekcji? Jak możemy odnieść ją do naszej sytuacji?

Osobiście uważam, że to idealny dowód na to że wszystko jest możliwe. Kluczem do wszystkiego, jest nasze nastawienie do danego problemu i jego dogłębne zrozumienie.

Zastanowienie się z czego dany problem wynika i dociekanie od możliwie najlepszych ekspertów, jak można go rozwiązać. Pozwoli nam to na świadome działanie które zaprowadzi nas do sukcesu.

Nasuwa Ci się teraz zapewne pytanie z czego wynika mój problem? Co mogę zrobić by go rozwiązać? Gdzie szukać ekspertów?

Właśnie dlatego powstał ten blog. Sam mimo iż swój cel osiągnąłem jestem świadom tego, iż problem każdego człowieka jest na swój osób wyjątkowy. Nie na każdego działają te same metody, nie każdego można w ten sam sposób zmotywować do działania.

Moim celem jest zrozumienie tego problemu dogłębnie. Chce odnaleźć sposób w jaki mógłbym dotrzeć do każdego z was. Nie będzie to łatwe, ale jak uczy nas wielki mistrz Lance Armstrong, bardzo ważne jest nastawienie do problemu.

Wierzę, że z waszą pomocą uda mi się ten cel zrealizować i będę mógł wam pomóc.

Aby było nam łatwiej, proponuję zapisać się na subskrypcję nowych wpisów na blogu. Dzięki temu, będziesz wiedzieć dokładnie jak zacząć odchudzanie i będziesz na bieżąco z wszystkimi materiałami dotyczących odchudzania.

Zachęcam także do kontaktu ze mną. Pisz o swoich największych problemach, jakich informacji potrzebujesz. Dzięki temu będę wiedział jakich informacji potrzebujesz i będę Ci ich dostarczać w nowych wpisach.

Kontakt znajdziesz w zakładce „Napisz Do Mnie”. I pamiętaj o jednym. Rozwiązanie Twojego problemu jest dla mnie ważne więc pisz śmiało.

Pozdrawiam serdecznie,

Marcin

Co o tym myślisz?