Jak szybko schudnąć w tydzień?


Chcesz wiedzieć jak szybko schudnąć w tydzień? Jestem pewien że na pewno tak. Wiem to bo kiedyś podobnie jak Ty bardzo chciałem schudnąć i oddałbym wiele żeby się tego dowiedzieć.

Wiem że wiele osób które chcą schudnąć zadaje sobie to pytanie. W naszej naturze leży to, że zawsze szukamy najprostszych i najszybszych rozwiązań. Nikomu nie chce się czekać długo na efekty.

Kiedyś miałem dokładnie tak samo i dobrze rozumiem wszystkie osoby które chcą się dowiedzieć jak szybko schudnąć. Osoby które chcą rezultatów już teraz. Wiem jednak, że niestety takie nastawienie powoduje wiele problemów.

To właśnie przez to zaczynamy stosować głodówki, bardzo restrykcyjne diety które wyniszczają nasz organizm i wiele innych metod. Jeśli którąś z tych metod udało Ci się zastosować na własnej skórze, to na pewno zdajesz sobie sprawę, że te metody są skuteczne tylko na krótką metę.

Potem prędzej czy później przybierasz z trudem stracone kilogramy, a potem pojawiają się kolejne. Co z tego że dzięki nim możesz szybko schudnąć w tydzień, jak potem po jakimś czasie ważysz więcej niż przed odchudzaniem?

To jest właśnie ta pułapka w którą sama się wpędzasz chcąc szybko schudnąć.

Jak szybko schudnąć w tydzień bez efektu jojo?

Skoro te wymienione przeze mnie metody nie dają długotrwałego efektu, to nasuwa się teraz pytanie czy istnieją takie które są pozbawione efektu jojo.

Jaka jest moja odpowiedź?

Oczywiście są takie metody, ale niestety są bardzo mało znane. Mogę nawet powiedzieć że zaledwie 5% ludzi którzy mają problem z nadwagą je zna i stosuje.

Z mojego darmowego kursu odchudzania udało Ci się poznać część tych metod.

Skąd pochodzą te metody i dlaczego są takie skuteczne? Co takiego w nich jest że pozwalają szybko schudnąć bez efektu jojo?

Jeśli się dobrze przypatrzysz osobom które są "szczupłe z natury" to stwierdzisz, że nieświadomie stosują się do metod które omawiam w moim darmowym kursie odchudzania.

Mam na myśli video "Jak drastycznie przyśpieszyć swoją przemianę materii". Wiele osób już to zauważyło w komentarzach pod tym video.

Istnieje cały szereg zachowań które stosują Ci ludzie i właśnie to zapewnia im szczupłą sylwetkę. Wszystkie te zachowania omawiam dokładnie w moim kursie.

Jeśli zapoznasz się z nimi dokładniej to stwierdzisz, że są to bardzo proste metody, a opierają się na współpracy z naszym ciałem. To właśnie ta współpraca decyduje o wysokiej skuteczności tych metod.

Jeśli zastanowisz się teraz chwilę to stwierdzisz że wszystkie wymienione na początku tego wpisu metody jak:

  • diety
  • głodówki
  • tabletki
  • itp.

Ignorują tę podstawową zasadę jaką jest współpraca z naszym ciałem. Stosowanie tych metod to dosłownie oszukiwanie naszego ciała i ignorowanie jego fizjologi.

Nikt Ci tego nie powiedział, ale im bardziej ignorujemy nasze ciało stosując te metody, to ono coraz bardziej zaczyna ignorować nas.

To właśnie wtedy pojawiają się fałszywe napady głodu, brak wyraźnego uczucia sytości które by sprawiało że przestajemy jeść gdy jesteśmy pełni i wiele innych tragicznych w skutkach objawów.

Jeśli chciałaś się dowiedzieć jak szybko schudnąć bez efektu jojo to posiadłaś tę wiedzę w pigułce już teraz. Podsumuję to wszystko czego się dowiedziałaś w dwóch zdaniach.

Schudniesz skutecznie bez efektu jojo, tylko dzięki współpracy ze swoim ciałem. Stosując tylko te metody które są dla niego naturalne i zgodne z jego fizjologią.

To jest klucz do osiągnięcia szczupłej sylwetki i zachowania jej już do końca życia.

Zapamiętaj to raz na zawsze a uwolnisz się od tych wszystkich "pseudo skutecznych metod" i przestaniesz w końcu coraz bardziej pogłębiać swój problem.

A jeśli chcesz dowiedzieć się już teraz jak zacząć współpracować ze swoim ciałem serdecznie zapraszam Cię na mój kurs.

Co o tym myślisz?