Premiera mojej książki :-)


Premiera mojej książki :-)

Nadszedł w końcu ten dzień gdy z dumą przyznaję, że długie miesiące pracy, a potem długie oczekiwanie opłaciło się. W końcu została wydana moja książka. Rozpiera mnie duma i duża satysfakcja.

Naprawdę warto być cierpliwym, bo marzenia się spełniają 😉

Zanim jeszcze podam Ci link do wydawnictwa które zajmuje się jej promocją, pokażę Ci jeszcze kilka opinii na jej temat by dać Ci mały przedsmak tego co dzięki niej zyskasz:

Oto one:

Drogi Marcinie!

Właśnie skończyłam czytać Twoją książkę. Myślę, że jest to pozycja, która z pewnością zainteresuje oraz zmobilizuje osoby z nadwagą. Zainteresuje, ponieważ nie podajesz po prostu suchych faktów, a popierasz je przykładami ze swojego życia.

Zmotywuje, bo w książce tej znajduje się olbrzymia ilość dobrej energii, dającej się wyczuć podczas czytania. Po kilku rozdziałach widać, iż włożyłeś w nią mnóstwo serca, czy uczuć, co również jest wielce pozytywne, zwłaszcza, gdy człowiek jest „w dołku”. 

Brnąc przez kolejne strony, czułam Twoją obecność, wiedziałam że bez względu na to co postanowię, zostaniesz i będziesz mnie wspierać. To niesamowite uczucie, zwłaszcza gdy wokoło Ciebie jest często tyle fałszywych przyjaciół oraz doradców. 

Jeszcze raz dziękuję Ci za wyróżnienie oraz zaszczyt przeczytania Twojego dzieła.

Izabela ZientaraCześć Marcin… dziękuje za książke. Jest niesamowita. Pochłonelam ją jednym tchem.

W końcu książka napisana przez „zwyczajną” osobe, ktora sama przeszla problemy z nadwagą i je pokonala, a nie przez lekarza, dietetyka czy  trenera fitness, który ten problem zna tylko z teorii i z pracy z  innymi ludźmi. Takiej książki na rynku wydawniczym brakowało, jest naprawde przełomowa. Nikt tak nie zrozumie osoby z nadwagą, jak ktoś kto sam stoczył z nią walkę. Osoba szczupła nigdy nie zrozumie problemów ludzi otyłych.

Książke polecam wszystkim którzy maja problemy z wagą. Nieważne czy masz kilka czy kilkadziesiąt kilo nadwagi, ta książka zmieni twoje życie. Książka pokazuje zupełnie nowy sposób na osiagnięcie szczupłej sylwetki i zmiane calego życia. Sposób bez diety i wyrzeczeń. System, ktory pozwala nam jeść to na co mamy ochotę, cieszyć życiem i nabrać do niego opowiedniego podejścia.Sama go sprawdzilam i naprawde działa. Dzięki tej książce zapomisz o diecie, frustracji,efekcie jojo, czy wilczym glodzie. Ta książka jest genialna.

Zmiejszanie liczby kalorii i weglowodanow w diecie + intensywne ćwiczenia fizyczne to nie przepis na pięka sylwetke. To najprostsza droga do frustracji i obsesyjnym myśleniu o jedzeniu. Droga do szczęścia i pięknej sylwetki jest zupełnie inna. Jeśli chcesz ją poznać to koniecznie przeczytaj książke „Odchudzanie z Pasją”. 

Magłorzata OsmedaWitam 🙂 U mnie wszystko dobrze i zmierza w dobrym kierunku. Schudłam już niecałe 7,5 kg i dalej zamierzam schudnąć:). Co do Twojej książki jest ona rewelacyjna! i bardzo mi się podoba. Nie uwierzysz ale dzięki rozdziałowi „Sekret Urzeczywistniania Marzeń” udało mi się już spełnić moje jedno marzenie, 🙂 a właściwie jest ono w trakcie spełniana się!

Marzyłam o sesji zdjęciowej, a z tego względu że wyglądam jak wyglądam, bałam sie że się do tego nie nadaję. Jednak na pewnej stronce zauważyłam, że nie tylko te idealne szczupłe dziewczyny mają sesje i przypomniało mi się to co mówiłeś o marzeniach, więc postanowiłam spróbować. Mimo że cały czas jeszcze się odchudzam, ale dalej wstawiałam kilka swoich zdjęć ( portrety) i udało się!

Dostałam kilka fajnych propozycji! z czego bardzo się ucieszyłam. Z jednym panem jestem już praktycznie umówiona. Dzięki Twoim poradom i książce moje życie zaczyna nabierać coraz to mocniejszych kolorowych barw za co Ci bardzo bardzo bardzo DZIĘKUJE !:) 

​Pozdrawiam Sylwia:)


Poza tym, że jak zwykle jestem pod wrażeniem… to chce Ci powiedzieć, że na miliony książek jakie przerobiłam o odchudzaniu, to ta książka – Twoja książka – do mnie przemawia, a czemu? Bo nie jest kolejną dietą, a metodą jak jeść i żyć. Czytelnik mając tę książkę w ręku z każdym zdaniem przekonuje się, że Twoje rady i metody nie są gołosłowne. Nie są, bo opisujesz je na swoim przykładzie i w taki sposób, że nie ma siły by w to nie uwierzyć i nie czuć się zmotywowanym.

Jest to pozycja, która daje kopa do działania, ale też moc wiary w siebie, a także w to, że skoro Tobie się udało to uda się też mi. To w jaki sposób napisałeś tę książkę, otwierając się przed nami grubasami potrzebującymi pomocy, jest dla mnie niepojęte. W dzisiejszych czasach, kiedy każdy za czymś pędzi Ty znalazłeś czas by pomóc drugiemu człowiekowi, pomóc naprawdę.

Ta pozycja to nie jest kolejna dieta, po której zakończeniu człowiek ma deficyty witaminowe czy uszczerbki na zdrowiu. To książka o życiu. Pokazałeś w niej swoją siłę oraz to, że można spełnić swoje marzenia zawsze, nawet wtedy kiedy w życiu droga nie zawsze jest prosta, kiedy ma liczne zakręty i los nas nie rozpieszcza, pokazałeś że trzeba wierzyć, wyznaczyć cel i dążyć do niego na przekór wszystkiemu.

Dzięki temu co napisałeś, o swoich nieszczęśliwych i trudnych chwilach w życiu zaczynam uczyć się w złych chwilach szukać motywacji do działania – takie sprzężenie zwrotne – im bardziej kopią z boku tym stajemy się twardsi. Ta książka jest drogowskazem do lepszego życia. Jest czymś co przeniesie nas ze świata marzeń w realny świat sukcesu. Bardzo Ci za nią dziękuję i powiem Ci, że Twoja mama jest z Ciebie dumna.  

Katarzyna Kędzierska

 

Książkę zamówisz na stronie wydawnictwa Złote Myśli pod tym linkiem. 

KLIKNIJ TUTAJ

Miłego czytania 😉

Co o tym myślisz?