Moje wielkie marzenie


Moje wielkie marzenie

Jedną z najważniejszych rzeczy jakiej się w życiu nauczyłem jest to, że niezależnie od tego jaki masz cel, to by go osiągnąć najważniejsza jest Twoja wytrwałość.

Dzięki niej nawet jeśli poruszasz się bardzo wolno to prędzej czy później dopniesz swojego celu.

To właśnie wytrwałość pozwoli Ci obrócić wszystkie pojawiające się na Twojej drodze przeszkody w drobny pył.

Część z Was – moich czytelników pamięta mnie z czasów gdy byłem u początków swojej drogi. Wiele u mnie się od tego czasu zmieniło. W tym czasie popełniłem masę błędów których bardzo żałuję, ale dzięki temu już więcej ich nie popełnię bo wyciągnąłem z nich wnioski.

Moją misją i celem życiowym od samego początku była pomoc w odchudzaniu i inspirowanie do zmiany życia.

Wychodziło mi to z różnym skutkiem, ale robiłem co w mojej mocy by dać z siebie wszystko.

Dziś wszystko wygląda inaczej niż mogłem przypuszczać jeszcze parę lat temu. Jednak w tym wpisie chce Ci powiedzieć że czuje wielki głód.

Wiem że tak naprawdę bardzo mało zrobiłem i jak wiele jeszcze pracy przede mną. Muszę się jeszcze przede wszystkim bardzo dużo nauczyć o Tobie, ludziach, uczuciach nimi kierującymi by dzięki temu być w stanie lepiej ich zrozumieć i tym samym lepiej pomóc.

Ciągle dążę do mojej misji wymarzonego stylu życia i choć jestem niej bliżej niż kiedykolwiek wcześniej to wciąż mam przed sobą bardzo dużo pracy by to osiągnąć.

Dzisiaj nadszedł u mnie kolejny wielki krok w celu urzeczywistnienia moich marzeń i celów życiowych – misji idei „Odchudzania z Pasją”.

Chciałbym podzielić się nią z możliwie jak największą liczbą ludzi. Chce podzielić się nią ze światem i pomagać ludziom na dużo większą skalę niż robiłem to do tej pory.

Kiedyś przeczytałem, że w osiągnięciu sukcesu jedną z najważniejszych rzeczy jest praca zespołowa.

Razem jesteśmy w stanie osiągnąć znacznie więcej niż w pojedynkę pod warunkiem, że cała nasza energia jest skupiona na dokładnie sprecyzowanym celu.

Z tego też powodu postanowiłem poprosić inne osoby o pomoc w propagowaniu idei „Odchudzanie z Pasją”.

Jestem właśnie w trakcie wysyłania zaproszeń o pomoc przy promocji moich bezpłatnych nagrań video i kursu gdzie dzielę się swoim doświadczeniem, radami i wlewam w to całe swoje serce i osobowość.

Gdzie dzielę się ideą „Odchudzania z Pasją”

Mam nadzieję że te nagrania zrobią wiele dobrego dla potrzebujących tego ludzi i to miejsce będzie dla nich wsparciem i pomocą na jaką zasługują.

Chciałem też podziękować za wszystkie słowa wsparcia jakie od Was dostaję w mailach.

Bywa czasami tak że mam do przełknięcia bardzo gorzkie słowa (te także są potrzebne bym mógł zauważyć swoje błędy i naprawić je). Dziękuję za wszystkie wiadomości – te z krytyką i te ze słowami wsparcia po których wiem że nie jestem sam.

Dzięki nim wiem, że to co robię ma sens i komuś służy a to jest dla mnie najważniejsze. Wiem wtedy, że idea którą stworzyłem zaczyna żyć własnym życiem i ożywia swoimi ideałami innych ludzi i wpływa na ich zachowania.

Że nabiera mocy dużo większej od osoby która ją stworzyła.

Dziękuję Wam za wszystko.

Marcin

Co o tym myślisz?