Czy odchudzanie jest trudne?


Cześć 🙂

Myślę, że każdy z czytelników mojego bloga uważa, że odchudzanie jest trudne. Wiem, bo przez lata też tak uważałem.

Dlaczego tak się dzieję? Czy odchudzanie rzeczywiście jest trudne?

Otóż przez lata dietetycy i przeróżni eksperci wmawiali nam, że tak w istocie jest. Mówili, że to wymaga wielu wyrzeczeń, wiedzy, liczenia kalorii, ścisłego przestrzegania diety itd. Jeśli przez tyle lat słyszysz takie rzeczy, to zaczynasz w nie wierzyć. Uważasz to za coś całkowicie naturalnego i nawet nie dopuszczasz do siebie myśli, że może być inaczej.

Poszukując rozwiązania swojego problemu szukasz czegoś unikatowego. Jakiejś tabletki, super skutecznej diety itp. Jeśli często czytasz moje wpisy, to wiesz że ja w coś takiego nie wierzę. Uważam, że te wszystkie rzeczy tylko pogłębiają problem otyłości. Wiem, że gdybym myślał tak jak kiedyś, to dzisiaj nadal miałbym problem z nadwagą.

To Twoje myślenie sprawiło, że jesteś dzisiaj tutaj, a nie gdzie indziej. To Twoje przekonania na temat odżywiania i odchudzania sprawiły, że masz taką wagę a nie inną. To także Twoja chęć rozwiązania problemu sprawiła, że dzisiaj tutaj jesteś.

Przez wiele lat szukałem rozwiązania. Dzisiaj już wiem, że odchudzanie jest prostsze niż nam się wydaje. Jeśli chcesz zmienić swoje życie, musisz najpierw zmienić swoje przekonania na temat odchudzania. Bez tego nigdy nie ruszysz z miejsca, bo będziesz się mamić tymi wszystkimi cudownymi dietami, tabletkami itd. Na swoim blogu pokazuje tylko proste metody. Te które na mnie działały i przyczyniły się do mojego schudnięcia.

W swoich wpisach pokazuje niezbędne podstawy, aczkolwiek nie zdradzam sedna mojego sekretu. Pomyślisz pewnie dlaczego? Otóż osobiście uważam, że ludzie są z natury leniwi. Gdy podajesz im coś na tacy, nie potrafią w pełni docenić tej wartości.

Żeby coś zmienić w swoim życiu musisz zaangażować się w ten proces. Nic samo nie przyjdzie. Wierz mi na słowo, bo kiedyś tak myślałem i nic to w moim życiu nie zmieniło. Jeśli chcesz bardziej szczegółowych informacji, na temat odchudzania zapisz się na Poradnik „Szokująca Prawda o Odchudzaniu”.  Będziesz potem otrzymywać ode mnie więcej, konkretnych wiadomości i materiałów o odchudzaniu. Tym samym uzyskasz dostęp do bardziej szczegółowej wiedzy na temat tego, jak udało mi się schudnąć.

Musisz się w to zaangażować by Ci się udało. Kiedyś byłem na Twoim miejscu. Dzisiaj jestem tam gdzie chcesz być. Wiem jak sprawić, żeby udało Ci się pozbyć nadwagi. Żeby jednak to się stało musisz się zaangażować i mi zaufać.

Co o tym myślisz?