Moja Historia | Opinie o MnieJa w Mediach | Z Kim Współpracowałem

 


Jestem Marcinie pod ogromnym wrażeniem Twojego profesjonalnego podejścia do zdrowego odchudzania i tego, że robisz to z wielką pasją. Jesteś doskonałym przykładem tego czego uczysz swoich kursantów – schudłeś 18 kg, przebiegłeś maraton, wydałeś książkę, napisali o Tobie w gazetach itd.

Ciesze się, że postanowiłeś podzielić się swoją praktyczną wiedzą z innymi ludźmi. Idzie Ci bardzo dobrze i zrobiłeś kawał dobrej roboty.

Pokazujesz swoim kursantom, jak można zdrowo schudnąć bez głodówek i wyczerpujących ćwiczeń. Przy tym wszystkim przedstawiasz to w sposób prosty i łatwy do zastosowania. Dajesz im szansę na zrzucenie zbędnych kilogramów poprzez zmianę nawyków żywieniowych, a tym samym zmianę ich życia.

Uważam, że to co robisz to „najwyższy poziom odchudzania”, ponieważ nie tylko edukujesz swoich kursantów, ale także dajesz im radość życia zmieniając ich nastawienie do niego, a to jest najważniejsze.

Mam 20 lat doświadczenie żywieniowego, a pomimo tego udało Ci się wzbogacić moją wiedzę na temat zdrowego odchudzania. Dziękuję Ci za to. Pozdrawiam serdecznie 🙂

Katarzyna Woźniak – Osobisty Doradca Wellness ds. odchudzania

http://www.zdrowiejestbogactwem.pl/


Brawo Marcin 🙂 Bardzo podoba mi się twoje podejście do treningu i spraw związanych, ze zdrowiem.

Jestem naprawdę szczęśliwy, że odkąd Cię poznałem zrobiłeś tak duży postęp i zamieniłeś własną pasję na miejsce pracy. Jeszcze bardziej jestem zadowolony z tego, że dzięki moim wskazówkom dziś docierasz do tysięcy ludzi w całym kraju i pomagasz im naprawdę schudnąć.

Polski rynek odchudzania jest aktualnie bardzo zniszczony przez firmy farmaceutyczne, które wciskają klientom niedziałające, a czasami wręcz szkodliwe pigułki na odchudzanie.

Dlatego podoba mi się twoje nowoczesne podejście , aby odchudzanie zamienić na pasję i styl życia. Przecież można chudnąć w zdrowy sposób, chroniąc zdrowie, oraz zwiększając naszą kondycję. Lepsze zdrowie pozwala zachować dłużej młodość, a przede wszystkim chroni nas przed chorobami.

Będąc jeszcze studentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na zajęciach z dietetyki powtarzano nam, że jedyną i trwałą metodą na odchudzanie jest stosowanie odpowiedniej diety i ćwiczeń. Nie wymyślono jeszcze żadnych zdrowych pigułek na odchudzanie, które trwale spalają tłuszcz. Dlatego odchudzaj się z pasją.

Adrian Kołodziej  – Najwyżej opłacany konsultant biznesowy typu direct response.

http://adriankolodziej.pl


Kiedy dwa lata temu Marcin napisał do nas, że chciałby wydać kurs o odchudzaniu, pomyślałam, że to kolejna osoba, która chce tylko zarobić i myśli że samo się sprzeda.

Jak się potem przekonałam – myliłam się.

Mimo że próbowałam go zniechęcić do tego, pokazując mu realia sprzedaży w internecie, był uparty i wytrwale próbował mnie przekonać do zmiany decyzji.

Polubiłam go i postanowiłam dać mu szansę. I to była bardzo dobra decyzja!

Marcin wytrwale dążył do celu, nie zniechęcał się porażkami, pogłębiał swoją wiedzę, nawiązał współpracę z partnerami, i jego kurs „Sekret Odchudzania z Pasją” stał się jednym z najchętniej kupowanych programów szkoleniowych wchodząc na listę bestsellerów Programu Partnerskiego Netigo.

Pokazał, że jasno określony cel i wytrwałość to recepta na sukces! 🙂

Agnieszka Kądziołka – Prezes Zarządu Netina Sp. z o.o. Z Marcinem Wielgoszem miałam okazję współpracować przy wydaniu książki „Odchudzanie z Pasją”.

Marcin ujął mnie szczerością, autentycznością i wykazywaniem zrozumienia. Swoimi działaniami pokazuje innym, że mają w sobie siłę i wszelkie możliwości, by zmieniać swoje życie na lepsze i iść za marzeniami.

Sam jest tego doskonałym przykładem. Miły, serdeczny człowiek, który swoje trudne doświadczenia przekuł w ogromne zmiany, które ciągle ewoluują.

Anna Grabka – Agent literacki

http://grabka.com.pl/